تکنولوژی

ساعت هوشمند بهتر است یا حلقه هوشمند؟

تقریباً یک دهه پس از آنکه اپل واچ اصلی مفهوم ساعت هوشمند را به جریان اصلی تبدیل کرد، به نظر می رسد این دستگاه ها مسیر تلفن هوشمند را دنبال کرده اند. هر سال شاهد مدل‌های جدیدی هستیم که پیشرفت‌های تدریجی را به همراه دارند و به نظر نمی‌رسد برخی از آزاردهنده‌ترین مشکلاتی را که سال‌ها گریبانگیر ساعت‌های هوشمند بوده را حل کنند.

در نتیجه، به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است که دنیای لوازم جانبی هوشمند را متحول کنیم. همانطور که اغلب در گذشته اتفاق افتاده است، سامسونگ با معرفی حلقه گلکسی در میان برندهای اصلی پیشرو است . با توجه به دستگاه‌های موجود مانند حلقه Oura و شایعاتی مبنی بر اینکه اپل نیز بر روی حلقه خود کار می‌کند، وارد می‌شود. یعنی این فضا خیلی سریع شلوغ می شود.

ایده مشترک همه حلقه های هوشمند موجود و شایعه شده این است که به کاربران کمک کنند سالم بمانند. انگشتر سامسونگ بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم سلامت سامسونگ خواهد بود. این معیارهای مختلف سلامتی را ردیابی می‌کند و بینش‌هایی مانند امتیاز سرزندگی من را بر اساس اندازه‌گیری خواب، فعالیت و قلب ارائه می‌کند. همچنین باید بتواند به دستگاه های دیگر متصل شود و پرداخت های بدون تماس را ارائه دهد. تمام کارهایی که ساعت‌های هوشمند کنونی می‌توانند انجام دهند، اما شکلی جدید و تازه به ارمغان آورده‌اند.

این فرم فاکتور جدید نقطه فروش اصلی حلقه گلکسی و سایر حلقه های هوشمند است. افرادی که نمی توانند با یک ساعت حجیم بخوابند اما می خواهند الگوهای خواب خود را کنترل کنند، از آن استقبال می شود. کسانی که از طراحی‌های بسیار شیک یا کلاسیک بسیار سخت به نظر می‌رسند ساعت‌های هوشمند مدرن را تحقیر می‌کنند، می‌توانند حلقه‌ای با احتیاط را نیز دوست داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا