شبکه های اجتماعی

جستجوی هوشمندتر در تیک‌تاک با هوش مصنوعی!

تیک‌تاک در حال ارتقای بخش جستجوی خود با استفاده از هوش مصنوعی مولد است. این پلتفرم محبوب، صفحه‌ای جدید با عنوان Search Highlights راه‌اندازی کرده که خلاصه‌ای از نتایج جستجو را با استفاده از هوش مصنوعی ارائه می‌دهد.

Search Highlights در بالای نتایج جستجو به نمایش در می‌آید و شامل خلاصه‌ای از اطلاعات مرتبط با جستجوی شما است. با کلیک بر روی این بخش، می‌توانید به صفحه‌ای مجزا هدایت شوید که پاسخ کامل هوش مصنوعی به جستجوی شما را نمایش می‌دهد.

استفاده از چت‌بات ChatGPT:

طبق گزارش ورج، تیک‌تاک از چت‌بات ChatGPT برای تولید محتوای Search Highlights استفاده می‌کند. این محتوا زمانی نمایش داده می‌شود که الگوریتم‌های هوش مصنوعی، نتایج مرتبط با جستجوی شما را پیدا نکنند.

قابلیت‌های مشابه:

تیک‌تاک قابلیت دیگری مشابه Search Highlights دارد که با عنوان خروجی هوش مصنوعی برچسب‌گذاری نشده است. این بخش نیز در بالای نتایج جستجو نمایش می‌یابد، اما منبع اطلاعات آن مشخص نیست.

تلاش‌های تیک‌تاک برای ارتقای جستجو:

تیک‌تاک در تلاش است تا با افزودن قابلیت‌های جدید، بخش جستجوی درون‌برنامه‌ای خود را به ابزاری کارآمدتر تبدیل کند.

این پلتفرم در گذشته اقداماتی مانند:

آزمایش افزودن نتایج جستجوی گوگل به صفحه‌ی نتایج درون‌برنامه‌ای

اضافه کردن لینک مستقیم به وب‌سایت‌های مرجع مثل ویکی‌پدیا و IMDb به صفحه‌ی نتایج جست‌وجوی درون‌برنامه‌ای را نیز انجام داده است.

جمع‌بندی:

استفاده از هوش مصنوعی در بخش جستجوی تیک‌تاک، تجربه‌ای جدید و کارآمدتر را برای کاربران رقم می‌زند. با وجود این قابلیت، تیک‌تاک همچنان در حال توسعه و ارتقای بخش جستجوی خود است و می‌توان انتظار داشت که در آینده شاهد قابلیت‌های جدید و هیجان‌انگیزتری در این زمینه باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا