تکنولوژی

سامسونگ گلکسی واچ ۷ در سه نسخه در راه است

گیره‌دنده‌ها، طرفداران تناسب اندام و شیک پوشان، شاد باشید! دنیای ساعت های هوشمند مملو از شایعاتی در مورد تکرار بعدی جواهر سامسونگ، گلکسی واچ ۷ است. این پوشیدنی مورد انتظار با عرضه احتمالی سه جانبه، یک پردازنده کاملاً جدید و ویژگی هایی که ممکن است فقط همه چیز را متزلزل کند، آماده است.

اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است یک جشن غافلگیرکننده با نسخه سوم گلکسی واچ ۷ برگزار کند . زمزمه‌ها در خیابان فناوری به سمت طراحی با صفحه‌نمایش مربع‌تر اشاره می‌کنند که برای اولین بار در سری گلکسی واچ است. این می تواند یک حرکت استراتژیک برای پاسخگویی به مخاطبان گسترده تر و به چالش کشیدن سلطه جعبه ای فعلی اپل واچ باشد.

شایعات بیشتر با اخبار مربوط به یک نیروگاه بالقوه در زیر ساعت تراشه Exynos W940 به گوش می رسد. این پردازنده نسل بعدی در مقایسه با مدل قبلی خود، Exynos W930، که در حال حاضر گلکسی واچ ۶ را تامین می کند، ۵۰ درصد افزایش بهره وری انرژی را نوید می دهد. اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد!

Exynos W940 همچنین دارای جهش ۳۰ درصدی عملکردی است که گلکسی واچ ۷ را به یک رقیب جدی در عرصه ابزارهای پوشیدنی تبدیل می کند. این به عملکرد نرم‌تر، زمان بارگذاری سریع‌تر برنامه و عمر باتری بالقوه طولانی‌تر ترجمه می‌شود  یک برد برد برای کاربران

سامسونگ معمولا مدل های جدید گلکسی واچ خود را در ماه آگوست (مرداد)معرفی می کند. اگر تاریخ درست باشد، می‌توانیم منتظر اعلام رسمی در جولای (تیر)۲۰۲۴ باشیم و پس از آن در ماه آگوست عرضه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا