تکنولوژی

سامسونگ گلکسی واچ ۷ در سه نسخه مختلف در راه است

سامسونگ گلکسی واچ ۷ در سه نسخه مختلف با ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی معرفی می شود.انتظار می رود سری گلکسی واچ ۷ سامسونگ در کنار گوشی های هوشمند گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فولد ۶ در نیمه دوم سال جاری عرضه شود.

خط تولید پوشیدنی پرچمدار جانشین سری گلکسی واچ ۶ سال گذشته خواهد شد. اکنون، یک گزارش رسانه ای ادعا می کند که سامسونگ سه نسخه از گلکسی واچ ۷ را عرضه خواهد کرد. انتظار می رود هر نسخه در نسخه های Wi-Fi و eSIM عرضه شود و این گزارش شماره مدل آنها را نشان می دهد. سامسونگ می تواند ۳۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی در سری گلکسی واچ ۷ داشته باشد.

سامسونگ امسال سه نسخه از گلکسی واچ ۷ را عرضه خواهد کرد. طبق گزارش ها، این مدل ها در انواع Wi-Fi فقط و Wi-Fi و eSIM در دسترس خواهند بود. گلکسی واچ ۶ تنها در دو نوع، مدل پایه و کلاسیک موجود است.

اولین نسخه گلکسی واچ ۷ طبق گزارشات دارای دو شماره مدل SM-L300 و SM-L305 است. گفته می‌شود که شماره مدل نسخه میانی SM-L310 و SM-L315 است، در حالی که نسخه رده بالای این پوشیدنی با شماره‌های مدل SM-L700 و SM-L705 عرضه می‌شود. شماره مدل هایی که به عدد پنج ختم می شوند می توانند اتصال سلولی و پشتیبانی از سیم کارت را ارائه دهند.

سامسونگ گلکسی واچ 7 در سه نسخه مختلف در راه است

علاوه بر این، گزارش حاکی از آن است که گلکسی واچ ۷ با ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی عرضه خواهد شد. این یک ارتقاء قابل توجه نسبت به نسخه قبلی خواهد بود. سری Galaxy Watch 6 دارای ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی است.

طبق اطلاعات فاش شده قبلی، گلکسی واچ ۷ با تراشه ۳ نانومتری با نسخه جدید Wear OS و One UI Watch اجرا خواهد شد. گفته می شود که در مقایسه با گلکسی واچ ۶ ۵۰ درصد مصرف انرژی بیشتری دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا