تکنولوژیموبایل
موضوعات داغ

موبایل تاشو سامسونگ گواهی MIL-STD-810 را دریافت کرد

سامسونگ پنل تاشو ۷٫۶ اینچی خود را، مشابه پنل مورد استفاده در گلکسی Z Fold5 اعلام کرد که استاندارد روش تست وزارت دفاع ایالات متحده را که بیشتر با نام MIL-STD-810 شناخته می‌شود، پاس کرده است.این استاندارد تأیید می کند که این محصول می تواند بدون آسیب در شرایط سخت مانند تغییرات شدید دما و شوک خارجی کار کند.این استاندارد تأیید می کند که این محصول می تواند بدون آسیب در شرایط سخت مانند تغییرات شدید دما و شوک خارجی کار کند.

سامسونگ اضافه کرد که اولین شرکت در جهان است که این نوع گواهینامه نظامی را برای پنل‌های OLED تاشو دریافت می‌کند.هر محصولی که فرآیند آزمایش را طی می کند باید در شرایط شدید مقاومت کند، مانند کار کردن پس از چهار ساعت پوشاندن در یک صفحه یخ ۶ میلی متری پس از پاشش آب در دمای ۱۰- درجه سانتی گراد که سامسونگ همگی این آزمایشات را با موفقیت پشت سر گذاشت.

پنل موبایل تاشو سامسونگ گواهی MIL-STD-810 را دریافت کرد

در آزمایش شوک، در مجموع ۲۶ آزمایش انجام شد که شامل افرادی بود که از ارتفاع ۱٫۲۲ متری سقوط کردند، این ارتفاعی است که صاحبان آنها از اکثر تلفن های هوشمند استفاده می کنند. این مقام شرکت اظهار داشت که در طول فعالیت های بیرونی، به ویژه در آزمایش شتاب گرانش، که یکی از چالش برانگیزترین بخش های استاندارد MilSpec است، هیچ مشکلی در محصول وجود ندارد.

پنل همچنین زمانی که دمای محیط بین ۳۲- تا ۶۳+ درجه به مدت ۲ ساعت متغیر بود وبدون هیچ واکنشی به کار خود ادامه داد( هر آزمون باید سه بار تکمیل شود)

تست استرس همچنین شامل ۲۶ افت از ارتفاع ۴ فوتی (۱٫۲۲ متر است که میزان استفاده از ارتفاع در دنیای واقعی است) و پنل همچنین فشار ۱۰٫۵G را از طریق چرخش های سرعت تحمل می کند.

نماینده سامسونگ به رسانه‌ها گفت: آنهایی که فکر میکنند دستگاه‌های تاشو دوام ندارند، یک تصور اشتباه رایج است. انتظارات این است که این استاندارد روزنه ایی را برای کاربردهای گسترده تری از پنل های تاشو در آینده نزدیک باز کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا