هوش مصنوعی

آیا شما منتظر حضور هوش مصنوعی سامسونگ در گوشی خود هستید؟

سامسونگ در حال گسترش مجموعه هوش مصنوعی Galaxy به دستگاه‌های بیشتر است!سامسونگ ممکن است به زودی مجموعه ویژگی‌های هوش مصنوعی (AI) خود را به دستگاه‌های بیشتری فراتر از سری گلکسی S24 گسترش دهد. این خبر در به روزرسانی جدیدی برای Galaxy AI منتشر شد که پشتیبانی از زبان ها و لهجه های جدید را اضافه می کند.

در این به روزرسانی، سامسونگ به طور خاص اشاره کرد که این مجموعه ویژگی ها به زودی به دستگاه های بیشتری راه پیدا می کند. این موضوع گمانه زنی هایی را مبنی بر احتمال عرضه آن برای دستگاه های قدیمی تر مانند گلکسی S22 به وجود آورده است.

سامسونگ هنوز به طور رسمی تأیید نکرده است که آیا این ویژگی ها به دستگاه های قدیمی تر می رسد یا خیر. با این حال، این شرکت در ماه مارس (اواسط اسفند) اعلام کرده بود که در حال برنامه ریزی برای پشتیبانی از تجربه کامل Galaxy AI در سری S22 و دستگاه های قدیمی تر سامسونگ است.

محدودیت های سخت افزاری ممکن است مانع از ارائه تمام ویژگی های Galaxy AI به دستگاه های قدیمی تر شود. با این حال، سامسونگ ممکن است راه هایی برای بهینه سازی این ویژگی ها یا انتقال برخی از پردازش ها به سرور پیدا کند.

گسترش Galaxy AI به دستگاه های بیشتر می تواند به نفع سامسونگ باشد. این شرکت می تواند از طریق این سرویس، پس از پایان سال ۲۰۲۵، از کاربران هزینه اشتراک دریافت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا