کتاب

خرید کتاب سنگ کاغذ قیچی اثر آلیس فینی

خرید کتاب سنگ کاغذ قیچی اثر آلیس فینی

سنگ کاغذ قیچی رمانی نوشته آلیس فینی نویسنده انگلیسی است که اولین بار در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. این رمان یک تریلر روانشناختی جذاب است که به کاوش در روابط، خیانت و فریب می‌پردازد.

داستان حول محور آملیا و آدام رایت، زوجی که در حال فروپاشی ازدواج خود هستند، می‌چرخد. آنها برای نجات زندگی مشترک خود به سفری آخر هفته به کوه‌های اسکاتلند می‌روند. اما این سفر به سرعت تبدیل به کابوسی وحشتناک می‌شود، زیرا آنها با همسایه مرموز خود رابین روبرو می‌شوند.

رابین مردی منزوی و گوشه‌گیر است که به نظر می‌رسد رازهای تاریکی را در خود پنهان کرده است. آملیا به زودی احساس ترس و اضطراب شدیدی نسبت به رابین پیدا می‌کند و متقاعد می‌شود که او خطری برای آنها است.

با پیشروی داستان، رازهای هر یک از شخصیت‌ها فاش می‌شود و تنش و هیجان داستان به طور فزاینده‌ای بالا می‌رود. خواننده تا انتهای داستان در حدس و گمان باقی می‌ماند که چه کسی قابل اعتماد است و چه کسی حقیقت را می‌گوید.

سنگ کاغذ قیچی رمانی پرکشش و جذاب است که شما را تا انتهای داستان مجذوب خود می‌کند. این رمان به موضوعاتی مانند روابط، اعتماد، هویت و ماهیت حقیقت می‌پردازد. اگر به دنبال یک تریلر روانشناختی هیجان‌انگیز هستید، این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنم.

نام کتاب: سنگ کاغذ قیچی

نویسنده: آلیس فینی

تعداد صفحه : ۳۳۱

سال انتشار شمسی : ۱۴۰۳

نوع جلد : شومیز

سری چاپ : ۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا