دسته‌بندی نشده

رونمایی اپو از فناوری اتصال ماهواره ایی

اوپو Find X7 Ultra را در اولین روزهای سال ۲۰۲۴ با اولین دوربین پریسکوپ دوگانه و قولی برای نسخه ارتباطی ماهواره ای عرضه کرد. سه ماه بعد، سرانجام این شرکت به این وعده عمل کرد و نسخه در وب سایت China Telecom در دسترس است.

لیست اپراتور شماره مدل جدید، فضای ذخیره سازی بیشتر و برچسب قیمت جدیدی را نشان می دهد که منعکس کننده ویژگی های توسعه یافته است.

تلفن با شماره مدل PHY120 دارای ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی خواهد بود و این دو برابر نسخه برتر فعلی در بازار چین است. نسخه جدید Find X7 Ultra 7999 یوان (بیش از ۱۱۰۰ دلار) قیمت دارد که افزایشی ۱۵ درصدی نسبت به برچسب قیمت فعلی برای گزینه ۱۶/۵۱۲ گیگابایتی دارد.

ارتباطات ماهواره ای به تلفن اجازه می دهد تا مستقیماً برای تماس ها و پیام ها به ماهواره ای که بر فراز زمین می چرخد متصل شود، بر خلاف تلفن همراه که نیاز به اتصال به یک برج تلفن همراه متصل به هاب ارتباطی دارد و سپس به ماهواره ها متصل می شود.

اوپو قصد ندارد Find X7 Ultra را به خارج از چین بیاورد، اما نسل بعدی سری Find بین المللی خواهد شد.همچنین تاریخ رسمی ارسال Find X7 Ultra با ارتباطات ماهواره ای را نمی دانیم. ما انتظار داریم این اتفاق در ۲۹ مارس(۱۰ فروردین ۱۴۰۳) رخ دهد، زمانی که Oppo میزبان رویدادی در چین است.رونمایی اپو از فناوری اتصال ماهواره ایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا