تکنولوژی

به روز رسانی جدید ساعت وان پلاس واچ ۲ در راه است

وان پلاس واچ ۲ یک ساعت هوشمند عالی است ، اما کامل نیست. ما در بررسی وان پلاس واچ ۲ برخی از کاستی‌های دستگاه را برجسته کرده‌ایم و موارد دیگری نیز وجود دارد که کاربران دوست ندارند. به عنوان مثال، اگر وارد برنامه همراه OHealth نشوید و با همگام‌سازی ابری داده‌های خود موافقت نکنید، با تعویض تلفن، داده‌های سلامتی و تناسب اندام شما از بین می‌رود. وان پلاس واچ ۲ اکنون در حال ارائه به‌روزرسانی برای برنامه OHealth است که این ویژگی انتقال داده را به شما کمک می‌کند بدون از دست دادن داده‌های سلامت جمع‌آوری‌شده با OnePlus Watch 2 گوشی‌های خود را تغییر دهید.

یک گزینه جدید “migrate data” در تنظیمات نمایه وجود دارد که به شما امکان می دهد داده های تمرین و سلامت خود را به دستگاه دیگری منتقل کنید. این ویژگی مستلزم آن است که تلفن‌های قدیمی و جدید در یک شبکه Wi-Fi وجود داشته باشند و شما باید یک کد QR را اسکن کنید تا انتقال اولیه انجام شود. اگر به برنامه OHealth وارد شده‌اید، باید قبل از انتقال داده‌ها، در هر دو دستگاه به یک حساب وارد شوید.

 

این به‌روزرسانی OHealth همچنین به شما امکان می‌دهد هر زمان که رسانه را در تلفن خود پخش می‌کنید، تنظیمات کنترل رسانه را در وان پلاس واچ ۲ خود به‌طور خودکار راه‌اندازی کنید یا خیر. به‌روزرسانی برنامه اکنون به شما امکان می‌دهد Raise to Wake را مستقیماً از برنامه همراه تغییر دهید و زمان خاموش شدن خودکار صفحه را تنظیم کنید. قبلاً می‌توانستید Raise را تغییر دهید تا فقط از ساعت هوشمند بیدار شود.

برای دریافت این ویژگی‌ها در برنامه همراه، به‌روزرسانی روی وان پلاس واچ ۲ نصب نشده است. اگر قبلاً به‌روزرسانی برنامه OHealth را از طریق Play Store دریافت نکرده‌اید، می‌توانید برای دریافت این ویژگی‌ها، به‌روزرسانی برنامه را در کنار هم قرار دهید.

ما همچنان منتظر ویژگی‌های بیشتری هستیم که وان پلاس واچ ۲ را به یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند Wear OS تبدیل می‌کند. در حالی که ویژگی انتقال داده به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است، می‌توانید از همگام‌سازی ابری استفاده کنید تا داده‌های خود را در تلفن‌ها دست نخورده نگه دارید، همانطور که من انجام دادم. چیزی که وان پلاس واچ ۲ به آن نیاز دارد، امکان جابه‌جایی بین گوشی‌ها بدون تنظیم مجدد کامل است. این ویژگی در دیگر ساعت‌های Wear OS دیده می‌شود و وان پلاس  همچنان دیر به این مهمانی می‌رود. امیدواریم به زودی شاهد این عرضه نیز باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا