ارز دیجیتال

نخریدن بیت کوین بزرگترین اشتباه است

رابرت کیوساکی: نخریدن بیت کوین بزرگترین اشتباهی است که می توانید مرتکب شوید. رابرت کیوساکی برای کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» یک اسطوره در صنعت مالی است. این کتاب مسیر استقلال مالی را به بسیاری نشان داده است و کیوساکی را به عنوان فردی که ارزش شنیدن دارد، با فروش بیش از ۴۰ میلیون نسخه در ۱۰۰ کشور جهان تثبیت کرده است.

زمانی که کیوساکی این کتاب را در سال ۲۰۰۲ نوشت، بیت کوین اختراع نشد. با این حال، نظر او در مورد توکن ارزشمند است و بسیاری برای مشاوره و پیش بینی حساب های رسانه های اجتماعی او را تماشا می کنند.

فالوورهای او در شبکه های اجتماعی دقیقاً در پستی در ۶ مارس در X دریافت کردند . در این پست، کیوساکی می‌گوید: “بیت کوین در آتش است. بزرگترین اشتباهی که می‌توانید مرتکب شوید این است که کار را به تعویق بیندازید. شروع مهم است، حتی اگر فقط با ۵۰۰ دلار باشد.

حدود ۲۲ درصد از جمعیت بزرگسال در ایالات متحده سهمی از بیت کوین دارند.

YTD، بیت کوین بیش از ۵۶ درصد رشد داشته و در ۶ ماه گذشته ۱۵۵ درصد رشد داشته است. با وجود این، کیوساکی فضایی برای افزایش بیش از ۳۰۰ درصدی تا پایان سال می بیند. با این قیمت، ارزش بازار بیت کوین تقریباً ۵٫۵ تریلیون دلار خواهد بود که بیشتر از مجموع ارزش اپل و انویدیا است.

نخریدن بیت کوین بزرگترین اشتباه است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا