شبکه های اجتماعی

اینستاگرام استیکرهای جدید و ویجت قفل صفحه را عرضه کرد

اینستاگرام استیکرهای تعاملی جدید و ویژگی ویجت قفل صفحه را برای iOS منتشر می کند

اینستاگرام مجموعه ای از استیکرهای تعاملی جدید و یک ویژگی ویجت قفل صفحه را برای کاربران iOS منتشر کرده است تا به آنها کمک کند تا خلاقانه تر خود را بیان کنند و به اشتراک گذاری استوری ها را آسان تر کنند.

استیکرهای جدید:

Reveal: این استیکر محتوای استوری را تا زمانی که بیننده یک پیام مستقیم (DM) برای صاحب استوری ارسال نکند، پنهان می کند.

Add Yours Music: این استیکر به کاربران اجازه می دهد تا موسیقی مورد علاقه خود را به استوری اضافه کنند و دیگران را تشویق می کند تا استوری های خود را با همان برچسب و موسیقی خود اضافه کنند.

Frames: این استیکر هر عکسی را به یک چاپ فوری مانند پولاروید تبدیل می کند.

Cutouts: این استیکر به کاربران اجازه می دهد تا استیکرهایی را با برش هایی از تصاویر مختلف برای استفاده در استوری های خود ایجاد کنند.

ویجت قفل صفحه:

ویجت قفل صفحه جدید به کاربران iOS اجازه می دهد تا مستقیماً دوربین استوری را از صفحه قفل باز کنند و به راحتی عکس یا ویدیو بگیرند و آن را به عنوان استوری ارسال کنند.

محافظت از نوجوانان:

در پی نگرانی های مربوط به سلامت روان نوجوانان، متا در حال آزمایش ویژگی هایی است که پیام ها را با محتوای برهنگی محو می کند تا از کاربران نوجوان محافظت کند و از دسترسی کلاهبرداران احتمالی به آنها جلوگیری کند.

این تغییرات جدید نشان دهنده تلاش مداوم اینستاگرام برای ارائه راه های خلاقانه تر و جذاب تر برای کاربران برای تعامل با پلتفرم است. به خصوص، استیکرهای تعاملی جدید فرصت های جدیدی را برای کاربران برای سرگرم کردن و جذب مخاطبان خود ایجاد می کند.

ویجت قفل صفحه جدید نیز باید به ساده تر کردن اشتراک گذاری استوری ها برای کاربران iOS کمک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا