بازارارز دیجیتال
موضوعات داغ

تصمیم مایکل سیلور برای خرید همیشگی بیت کوین

تصمیم مایکل سیلور برای خرید همیشگی بیت کوین

مایکل سیلور رئیس اجرایی MicroStrategy ادعا کرد که بیت کوین در قیاس با  طلا و املاک و مستغلات برتری بیشتری دارد و پیش بینی کرد به زودی  سرمایه از این دارایی ها به ارز دیجیتال راه پیدا می کند.

مایکل سیلور هیچ برنامه‌ای برای فروش بیت‌کوین ندارد،حتی در شرایطی که دارایی‌های شرکت او افزایش یافته و به سود غیرقابل تحقق  ۴ میلیارد دلار رسیده است.سیلور با تشریح وضعیت صعودی خود برای بیت کوین  ادامه داد  که این ارز دیجیتال از نظر فنی برتر از طلا،اس ان پی،املاک و مستغلات است، علیرغم اینکه هر طبقه دارایی دارای ارزش بازاری بسیار بیشتری نسبت به  یک تریلیون دلار بیت کوین است .

وی گقت «ما معتقدیم که سرمایه از این طبقات دارایی به بیت کوین جریان خواهد یافت.بیت کوین از نظر فنی نسبت به آن دسته از دارایی ها برتر است. و در این صورت، دلیلی وجود ندارد که برنده را بفروشیم تا بازنده ها را بخریم.»

MicroStrategy  یک شرکت نرم‌افزار هوش تجاری – اولین شرکت سهامی عام بود که شروع به جمع‌آوری بیت کوین در سال ۲۰۲۰ کرد. ۱۹۰۰۰۰ بیت کوین که تا سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ در اختیار داشت به طور متوسط ​​هر کدام ۳۱۲۲۴ دلار هزینه داشت که مجموع هزینه سرمایه‌گذاری شرکت را به ۵٫۹۳ میلیارد دلار رساند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا