هوش مصنوعی

دستگاه هوش مصنوعی جدید جانی آیو شبیه گوشی نخواهد بود

اواخر سال گذشته مشخص شد که جانی آیو، اسطوره طراحی سابق اپل و سام آلتمن، بنیانگذار OpenAI در حال کار بر روی یک دستگاه سخت افزاری جدید با هوش مصنوعی بودند . اکنون، به نظر می‌رسد که جزئیات بیشتری ظاهر شده است.

اطلاعات گزارش می‌دهد که آیو و آلتمن با استناد به دو منبع، بحث‌هایی را با شرکت‌های مختلف سرمایه‌گذاری خطرپذیر درباره تامین مالی شرکت جدید آغاز کرده‌اند. اما جزئیات جالب تر این است که منابع این رسانه می گویند که این دستگاه هوش مصنوعی آینده شبیه یک گوشی نخواهد بود. همچنین اعتقاد بر این است که ChatGPT OpenAI می تواند از نظر تئوری برخی از ویژگی های این دستگاه را تقویت کند.

یک دستگاه هوش مصنوعی که شبیه گوشی نیست برای ما کمی غافلگیر کننده خواهد بود. ما در ابتدا انتظار داشتیم که این دستگاه در واقع یک گوشی هوشمند مجهز به هوش مصنوعی باشد، به خصوص با توجه به اعتبارنامه تلفن همراه Jony Ive تحت اپل.

با این حال، این اولین دستگاه هوش مصنوعی نیست که از یک عامل جدید استفاده می کند. این دستگاه مانند سنجاق سینه به جلوی لباس شما متصل می شود و از طریق صدا یا پروژکتور داخلی به خدمات هوش مصنوعی دسترسی پیدا می کند.

استارتاپ همکار Rabbit همچنین اخیراً دستگاه Rabbit R1 را راه اندازی کرده است که ظاهراً می تواند نحوه استفاده از برنامه ها را یاد بگیرد و سپس به شما امکان می دهد از برنامه های مذکور با زبان طبیعی استفاده کنید.

بنابراین ما بسیار کنجکاو هستیم که ببینیم دستگاه Ive و Altman چه تفاوتی با این ابزارهای اولیه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا