تکنولوژیموبایل

گوشی های موبایل آیفون با رنگ های جدید عرضه میشود

موبایل آیفون ۱۶ پرو و ​​آیفون ۱۶ پرو مکس در این رنگ های جدید عرضه خواهند شد.بر اساس یک گزارش در شبکه X، آیفون ۱۶ پرو و ​​آیفون ۱۶ پرو مکس امسال در دو رنگ جدید که قبلا دیده نشده بودند در دسترس خواهند بود.این رنگها زرد بیابانی، تیتانیوم بیابانی و خاکستری سیمانی و همچنین خاکستری تیتانیوم نامیده می شوند.

گفته میشود که Desert one شبیه به رنگ طلایی آیفون ۱۴ پرو است ، اما “عمیق تر و سنگین تر” مانند شن های صحرا.رنگ‌های جدید آیفون ۱۶ پرو می‌تواند زرد صحرایی (تیتانیوم صحرایی) مشابه طلایی آیفون ۱۴ پرو باشد، اما خاکستری سیمانی عمیق‌تر و سنگین‌تر (خاکستری تیتانیوم) سایه‌ای از خاکستری فضایی باشد. مشابه آنچه در iPhone 6 استفاده می شود.

رنگ خاکستری سیمانی عمیق‌تر و سنگین‌تر (خاکستری تیتانیوم) سایه‌ای از خاکستری فضایی می باشد. مشابه آنچه در iPhone 6 استفاده می شود.

از سوی دیگر، رنگ خاکستری جدید سایه ای از خاکستری فضایی مشابه رنگی است که سال ها پیش در آیفون ۶ استفاده شده بود. به نظر می رسد که اپل هنوز در مورد نام نهایی هیچ یک از اینها تصمیم نگرفته است، اما سوال اینجاست که چرا برای هر کدام دو گزینه داریم.

رنگ‌های دیگر ظاهراً مورد بحث قرار می‌گیرند، اما احتمالا دیدن روشنایی روز برای آنها کمتر قابل قبول است.

از آنجایی که اپل به طور کلی  آیفون‌های پرو را در چهار رنگ عرضه می‌کند و سفید و مشکی اصلی‌ترین آن‌ها هستند، به نظر می‌رسد که گزینه‌های تیتانیوم آبی و تیتانیوم طبیعی از نسل آیفون ۱۵ پرو در راه است و راه را برای این مدل‌های جدید در سال ۲۰۲۴ باز می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا