موبایل

تغییرات طراحی آیفون ۱۶ فاش شد

شماتیک آیفون ۱۶ پرو اپل نشان داد که تغییرات طراحی نسبت به آیفون ۱۵ پرو فعلی را نشان می دهد.اولین تصاویر شماتیک از آیفون ۱۶ پرو اپل به صورت آنلاین منتشر شده است. در حالی که آیفون ۱۶ پرو از برخی جهات شبیه به آیفون ۱۵ پرو است، به نظر می رسد که اپل در چندین زمینه تغییرات اساسی ایجاد کرده است.

۹۱mobiles شماتیک های CAD را برای یکی از پرچمداران بعدی اپل منتشر کرده است. به گفته وب سایت، تصاویر زیر مربوط به آیفون ۱۶ پرو کوچکتر است. همانطور که شایعات قبلی نشان داده بودند، اپل آیفون ۱۵ پرو (با قیمت ۹۹۹٫۹۹ دلار در آمازون) را با یک مدل کمی بزرگتر جایگزین خواهد کرد. با این وجود، انتظار می‌رود آیفون ۱۶ پرو نسبت به رقبایی مانند Google Pixel 8 و جانشین آن Pixel 9 کوچک‌تر باشد.

به طور مشخص، آیفون ۱۶ پرو دارای ابعاد ۱۴۹٫۶ x 71.4 x 8.4 میلی متر است. بنابراین، اپل تصمیم گرفته است تا آیفون پرو کوچکتر خود را ۳ میلی متر بلندتر و ۰٫۸ میلی متر عریض تر از  آیفون ۱۵ پرو فعلی کند . ظاهراً اپل ردپای بزرگ تری را برای استفاده از صفحه نمایش ۰٫۲ اینچی گسترده تر اتخاذ کرده است. در نتیجه، آیفون ۱۶ پرو می‌تواند ۶٫۳ اینچ باشد که ۰٫۵ اینچ نسبت به آیفون ۱۱ پرو در پنج سال تغییر کرده است.

تغییرات طراحی آیفون 16 فاش

در نهایت، آیفون ۱۶ پرو اکثر عناصر طراحی نسل قبلی خود را در خود جای داده است. برای مثال، لبه‌های مسطح دومی، جزیره دینامیک و تنظیم دوربین سه‌گانه، همچنان که حسگر LiDAR باقی می‌ماند. با این حال، رندرهای ۹۱mobiles یک دکمه سخت‌افزاری اضافی را نشان می‌دهند که در حال حاضر به عنوان یک «دکمه ضبط» در نظر گرفته می‌شود. بر اساس گزارش ها، این دکمه حساس به لمس است، نه تنها به عنوان شاتر دوربین عمل می کند، بلکه می تواند یک لغزنده بزرگنمایی نیز باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا