شبکه های اجتماعی

اینستاگرام کنترل تعاملات را برای شما آسان‌تر می‌کند

اینستاگرام به شما امکان می‌دهد تا تعاملات خود را با افرادی که در لیست دوستان نزدیک شما نیستند، محدود کنید.این ویژگی برای محافظت از نوجوانان در برابر آزار و اذیت آنلاین طراحی شده است، اما هر کسی می تواند از آن استفاده کند.

با فعال کردن این قابلیت، نظرات، پیام‌ها، پاسخ‌های داستان، برچسب‌ها و اشاره‌های افراد غیر دوست صمیمی برای شما و دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.

دنبال‌کنندگان همچنان می‌توانند با پست‌های شما تعامل داشته باشند، اما تعاملات آنها خصوصی خواهد بود.

اینستاگرام کنترل تعاملات را برای شما آسان‌تر می‌کند

شما می توانید این ویژگی را به طور موقت خاموش کنید یا فقط تعاملات با دنبال کنندگان جدید یا حساب هایی که شما را دنبال نمی کنند محدود کنید.

علاوه بر این، می توانید حساب های خاصی را محدود کنید تا زمانی که آنلاین هستید یا زمانی که پیام هایشان را خوانده اید نبینند.

این ویژگی ها به شما کمک می کند تا کنترل بیشتری بر تجربه خود در اینستاگرام داشته باشید.

اینستاگرام کنترل تعاملات را برای شما آسان‌تر می‌کند

اینستاگرام کنترل تعاملات را برای شما آسان‌تر می‌کند

جزئیات بیشتر:

اینستاگرام در حال ارائه راه‌های جدیدی برای شما است تا کنترل بیشتری بر تعاملات خود در این پلتفرم داشته باشید.

این ویژگی جدید به شما امکان می‌دهد تا تعاملات خود را با افرادی که در لیست دوستان نزدیک شما نیستند، محدود کنید.

این به این معنی است که شما فقط نظرات، پیام‌های دایرکت، پاسخ‌های داستان، برچسب‌ها و اشاره‌های افرادی را خواهید دید که به لیست دوستان نزدیک خود اضافه کرده‌اید.

سایر دنبال کنندگان همچنان می توانند با پست های شما تعامل داشته باشند، اما نظرات و پیام های آنها برای دیگران و شما قابل مشاهده نخواهد بود.

این ویژگی به طور خاص برای محافظت از نوجوانان در برابر آزار و اذیت آنلاین طراحی شده است، اما هر کسی می تواند از آن برای محدود کردن تعامل با افرادی که آزاردهنده هستند استفاده کند.

هنگامی که این ویژگی را فعال کنید، به شما یادآوری می شود که آن را در مدت زمان مشخصی خاموش کنید. همچنین می توانید فقط تعاملات دنبال کنندگان جدید و یا حساب هایی را که شما را دنبال نمی کنند محدود کنید.

علاوه بر این، می توانید حساب های خاصی را محدود کنید (بدون مسدود کردن آنها) تا زمانی که آنلاین هستید یا زمانی که پیام هایشان را خوانده اید نبینند. علاوه بر این، پیام های آنها در صندوق ورودی DM شما نمایش داده نمی شود، در عوض به درخواست های پیام منتقل می شوند.

نظرات جدید آنها در پست های شما فقط برای شما و آنها قابل مشاهده خواهد بود، و زمانی که سعی می کنند شما را تگ کنند یا منشن کنند، پیامی را می بینند که می گوید به همه اجازه ندهید این کار را انجام دهند.

این ویژگی های جدید به شما کمک می کند تا تجربه خود را در اینستاگرام کنترل بیشتری داشته باشید و از تعاملات منفی دوری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا