خودرو

خودرو برقی هوآوی در فروردین به بازار می آید

اولین خودروی لوکس هوآوی و BAIC در ماه آوریل (فروردین) عرضه می شود.با نزدیک‌تر شدن به راه‌اندازی سرمایه‌گذاری مشترک جدید هواوی و BAIC، این انتظار افزایش می‌یابد. هدف این دو، ایجاد انقلابی در صحنه خودروهای برقی ممتاز چین با معرفی یک سدان اجرایی شیک است که قرار است در نمایشگاه خودروی پکن  در ماه آوریل (فروردین) رونمایی شود.

BAIC دارای میراث خودرویی غنی است، در حالی که مهارت فناورانه هواوی در اتصال، ویژگی‌های هوشمند، نرم‌افزارهای پیشرفته، و اکنون راه‌حل‌های کامل پیشرانه EV نوید افزایش تجربه EV را می‌دهد.

نام تجاری جدید، که شایعات به نام “Xiangjie” نامیده می شود، انتخاب جالبی از کلمات است – Xiang به معنای لذت بردن یا مزه کردن است، در حالی که Jie معمولا به یک قلمرو یا تجمل اشاره دارد. ترکیب دو کلمه ای می تواند به معنای “از دنیای جدید لذت ببرید” یا حتی “لذت بردن از لوکس” باشد.

اولین مدل مورد انتظار، با نام آزمایشی Jie Pai ( همچنین با نام X4 شناخته می شود )، یک سدان اجرایی خواهد بود که بازار پریمیوم را هدف قرار می دهد. شایعه شده است که قیمتی حدود ۳۸,۹۰۰ تا ۶۴,۸۱۰ یورو دارد. گزارش‌های اولیه حاکی از طراحی داخلی جادار و آینده‌نگر، در کنار مجموعه‌ای از ویژگی‌های هوشمند با فناوری هواوی است.

اهداف تولید شجاعانه این مشارکت، علاقه صنعت را بیشتر برانگیخته است. با ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰۰۰۰ خودرو و هدف فروش بیش از ۱۰۰۰۰ دستگاه در ماه برای اولین مدل، این سرمایه گذاری پتانسیل تغییر شکل چشم انداز خودروهای برقی ممتاز را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا