تکنولوژی

به روز رسانی برای ساعت های گوگل پیکسل واچ انجام شد

صاحبان گوگل پیکسل واچ امروز با یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید پذیرفته می‌شوند و چیزهای خوبی در فروشگاه وجود دارد. هر دو مدل پیکسل واچ از امروز و به صورت مرحله‌ای در طول هفته به‌روزرسانی آوریل ۲۰۲۴ را دریافت خواهند کرد.

به روز رسانی (نسخه TWD9.240405.001) شامل اصلاحات امنیتی معمول برای ماه، بهبود عملکرد و چند ویژگی جدید شگفت انگیز است که باید قابلیت استفاده ساعت ها را بهبود بخشد. علاوه بر این، همانطور که در انجمن راهنمای Google Pixel Watch اعلام شد، باید به‌روزرسانی‌های جدید اپلیکیشن ساعت از طریق فروشگاه Play در دسترس باشد.

همانطور که در به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار گوگل مرسوم است، این به‌روزرسانی‌ها معمولاً به صورت پلکانی هستند، بنابراین ممکن است شما خیلی سریع  نسخه خود را دریافت نکنید و ممکن است تا یک هفته طول بکشد. با این حال، هنگامی که برای ساعت شما آماده شد، تا زمانی که Wear OS 4 را اجرا می کنید، باید اعلانی دریافت کنید که به شما اطلاع می دهد زمان به روز رسانی فرا رسیده است.

ترفندی برای به‌روزرسانی اجباری وجود دارد. ابتدا مطمئن شوید که ساعت شما شارژ دارد و سپس به مسیر Settings > System > System Update بروید. اگر بعد از انجام این کار، ساعت گفت که هیچ به روز رسانی در دسترس نیست، به طور مکرر روی نماد ساعت در صفحه به روز رسانی ضربه بزنید.

این ترفند معمولاً پس از چند ضربه کار را انجام می دهد و به روز رسانی شروع به دانلود می کند. اگر نمی‌خواهید منتظر بمانید و می‌خواهید فوراً دستگاه خود را به‌روزرسانی کنید، می توانید این کار را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا