هوش مصنوعیموبایل

قدرت هوش مصنوعی جمینی در گلکسی اس۲۵ سامسونگ!

آینده هوش مصنوعی گوشی‌های هوشمند با گلکسی اس25

هوش مصنوعی گوشی‌های هوشمند به سطح جدیدی ارتقا می‌یابد: سری گلکسی اس ۲۵ سامسونگ با Gemini Nano 2.0 گوگل عرضه می‌شود!

علاقه‌مندان به گوشی‌های هوشمند، آماده باشید! هوش مصنوعی گوشی‌های هوشمند به زودی با عرضه سری گلکسی اس ۲۵ سامسونگ که از به‌روزرسانی هوش مصنوعی نسل دوم Gemini Nano گوگل بهره می‌برد، به سطح جدیدی ارتقا خواهد یافت. این پیشرفت هیجان‌انگیز، حاصل همکاری سامسونگ با گوگل و تایتان تبلیغاتی است و نویدبخش تجربه‌ای بی‌نظیر از هوش مصنوعی برای کاربران است.

انتظار می‌رود که سری گلکسی اس ۲۵ شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی در زمینه‌های مختلف هوش مصنوعی، چه روی دستگاه و چه مبتنی بر ابر باشد. چیپست‌های قدرتمند Snapdragon 8 Gen 4 و Exynos 2500 که این گوشی‌ها را مجهز می‌کنند، وظیفه‌ی پردازش‌های سنگین هوش مصنوعی را بر عهده خواهند داشت.

با این حال، جزئیات دقیق در مورد اینکه این به‌روزرسانی چه ویژگی‌های جدیدی را به ارمغان خواهد آورد، هنوز مشخص نیست. برخی از گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که شاهد ارتقای قابلیت‌های عکاسی و فیلم‌برداری با هوش مصنوعی، دستیارهای هوشمند پیشرفته‌تر و ترجمه دقیق‌تر زبان‌ها خواهیم بود.

علاوه بر این، این سوال وجود دارد که آیا نسل دوم Gemini Nano شامل ویژگی‌های جدیدی برای برند Galaxy AI سامسونگ می‌شود یا خیر. سامسونگ در سال گذشته با معرفی Galaxy AI در سری گلکسی اس ۲۴، مجموعه ای از قابلیت‌های هوش مصنوعی را برای بهبود تجربه کاربری ارائه کرد.

هنوز چند ماه تا عرضه سری گلکسی اس ۲۵ فاصله داریم، بنابراین زمان کافی برای انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این به‌روزرسانی هیجان‌انگیز هوش مصنوعی وجود دارد.

نکاتی که باید بدانید:

سری گلکسی اس ۲۵ سامسونگ از Gemini Nano 2.0، به‌روزرسانی نسل دوم هوش مصنوعی گوگل، بهره می‌برد.

این امر به لطف همکاری سامسونگ با گوگل و تایتان تبلیغاتی امکان‌پذیر شده است.

انتظار می‌رود شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی در هوش مصنوعی روی دستگاه و مبتنی بر ابر باشیم.

چیپست‌های قدرتمند Snapdragon 8 Gen 4 و Exynos 2500 این پیشرفت‌ها را پشتیبانی می‌کنند.

جزئیات دقیق در مورد ویژگی‌های جدید هنوز مشخص نیست.

عرضه گلکسی اس ۲۵ چند ماه دیگر انجام می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا