تکنولوژی

گلکسی واچ زمان سیارات مختلف را به ما می گوید

سامسونگ در ۳۱ مارس(۱۲ فروردین) ساعت‌های جدیدی را برای دستگاه‌های گلکسی واچ خود منتشر کرد که زمان فعلی سیارات مختلف منظومه شمسی را به کاربران می‌گوید. این غول فناوری کره جنوبی با نام Galaxy Time(گلکسی تایم) فاش کرد که این ساعت‌ها با همکاری آژانس فضایی اروپا (ESA) ساخته شده‌اند.

در مجموع هشت صفحه ساعت وجود دارد که با هشت سیاره مطابقت دارد. در کنار زمان فعلی در سیارات، این ساعت‌ها اطلاعات مرتبط دیگری را نیز در مورد این اجرام آسمانی به اشتراک می‌گذارند.

ماریو وینتر، معاون بازاریابی سامسونگ الکترونیکس آلمان، با اعلام ساعت‌های جدید در پستی در اتاق خبر آلمان، گفت: در این پروژه، گلکسی واقعاً همه چیز را می‌گوید. ما به همراه ESA، یکی از بزرگترین شرکا در سفرهای فضایی، ساعتی طراحی کرده‌ایم که به کاربران گلکسی سامسونگ روشی جدید و منحصر به فرد برای کشف منظومه شمسی ارائه می‌دهد.

گلکسی واچ زمان سیارات مختلف را نشان می دهد
گلکسی واچ زمان سیارات عطارد، زهره، مریخ، مشتری، زحل، اورانوس و نپتون را به ما می گوید.

با داده های علمی ارائه شده توسط ESA به توسعه دهندگان سامسونگ، کاربران گلکسی تایم این فرصت را خواهند داشت که بدون زحمت به فراتر از سیاره ما و محله سیاره ای در ساعت گلکسی سامسونگ خود نگاه کنند.

برای توسعه صفحه‌های ساعت گلکسی تایم سامسونگ از داده‌های ESA در مورد سرعت چرخش و مدار هشت سیاره به دور خورشید استفاده کرد. زمانی که کاربران مشاهده خواهند کرد لزوماً زمان دقیق این سیارات نیست، بلکه نمایش آنها نسبت به زمان زمین است.

جدا از زمان، چهره ها همچنین بینش های جالبی از منظومه شمسی ارائه می دهند، مانند فاصله سیارات همسایه از خورشید و زمین، تعداد قمرهای آنها، موقعیت دقیق آنها در هر ثانیه و فصول سیاره ای.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا