تکنولوژی

گلکسی واچ FE با دو نسخه در راه است

سامسونگ به زودی دو نسخه از ساعت هوشمند مقرون به صرفه خود، گلکسی واچ FE را به بازار عرضه خواهد کرد. این ساعت هوشمند که با هدف ارائه امکانات مشابه نسل قبلی خود با قیمتی مناسب‌تر طراحی شده، در دو مدل LTE و Wi-Fi به بازار عرضه خواهد شد.

مشخصات گلکسی واچ FE:

مشخصات مشابه گلکسی واچ ۴: انتظار می‌رود که این ساعت هوشمند از نظر مشخصات فنی مشابه گلکسی واچ ۴ باشد، از جمله پردازنده، سنسورها و نمایشگر.

عرضه جهانی: برخلاف برخی مدل‌های قبلی، گلکسی واچ FE برای عرضه در بازارهای جهانی از جمله ایالات متحده و کره جنوبی در نظر گرفته شده است.

قیمت مناسب: هدف اصلی سامسونگ از عرضه این ساعت هوشمند، ارائه یک جایگزین مقرون به صرفه برای مدل‌های پرچمدار خود است.

گلکسی واچ FE با دو نسخه در راه است
بر اساس نسخه آزمایشی نرم‌افزار، انتظار می‌رود که گلکسی واچ FE در کره جنوبی، اروپا، ترکیه و احتمالاً ایالات متحده عرضه شود.

شواهد لو رفته:

لیست در سرورهای سامسونگ: اخیراً، لیستی از گلکسی واچ FE با دو مدل SM-R866 (LTE) و SM-R861 (Wi-Fi) در سرورهای OTA سامسونگ مشاهده شده است.

نسخه آزمایشی نرم‌افزار: سامسونگ ۵ نسخه آزمایشی از نرم‌افزار One UI را برای گلکسی واچ FE با نام R861XXU0AXE5/R8610XM0AXE5 منتشر کرده است که نشان‌دهنده پیشرفت قابل توجهی در توسعه این محصول است.

با وجود شواهد و اطلاعات فاش شده، به نظر می‌رسد سامسونگ در حال آماده شدن برای عرضه گلکسی واچ FE در آینده نزدیک است. این ساعت هوشمند با ارائه امکانات مشابه نسل قبلی خود با قیمتی مناسب، می‌تواند به انتخابی جذاب برای کاربران به دنبال یک ساعت هوشمند مقرون به صرفه تبدیل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا