دسته‌بندی نشده

آیفون تاشو: انتظار تا سال ۲۰۲۷!

اپل عرضه آیفون تاشو را تا سال 2027 به تعویق انداخت.

در حالی که بازار گوشی‌های هوشمند تاشو به سرعت در حال رشد است، به نظر می‌رسد کاربران آیفون باید منتظر بمانند. طبق گزارش جدید TrendForce، عرضه آیفون تاشو تا قبل از سال ۲۰۲۷ بعید به نظر می‌رسد.

این تاخیر به دلیل استانداردهای سخت‌گیرانه اپل برای کیفیت و دوام، به خصوص در مورد چین و خم شدن صفحه نمایش، نسبت داده می‌شود. به نظر می‌رسد اپل در تلاش است تا از ایجاد هرگونه چین یا نقص در صفحه نمایش هنگام خم شدن آن جلوگیری کند.

علاوه بر این، “قابلیت اطمینان” نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. این احتمالاً به این معنی است که اپل خواهان مکانیسم تاشو باشد که برای سال‌های متمادی بدون مشکل کار کند.

تحلیلگران TrendForce می‌گویند که اپل هنوز در حال ارزیابی قطعات و عملکرد برای اولین آیفون تاشو است. با توجه به زمان عرضه احتمالی در سال ۲۰۲۷، توسعه واقعی آن احتمالاً در اوایل سال آینده آغاز خواهد شد.

آیفون تاشو انتظار تا سال 2027!
آیفون تاشو

در همین حال، هوآوی با پیشی گرفتن از سامسونگ در سه ماهه اول سال جاری، به بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های تاشو تبدیل شده است. با این حال، انتظار می‌رود سامسونگ با عرضه گلکسی Z Fold6 و Z Flip6 در ماه آینده،  عنوان خود را دوباره به دست آورد.

اما رقابت داغ است. هوآوی قصد دارد در سه ماهه سوم (بین جولای و سپتامبر) اولین گوشی هوشمند سه تاشو جهان را عرضه کند، که ممکن است جایگاه سامسونگ را به خطر اندازد.

نکات کلیدی:

عرضه آیفون تاشو تا قبل از سال ۲۰۲۷ بعید به نظر می‌رسد.

دلیل این تاخیر، استانداردهای سخت‌گیرانه اپل برای کیفیت و دوام، به خصوص در مورد چین و خم شدن صفحه نمایش، است.

اپل در حال حاضر در حال ارزیابی قطعات و عملکرد برای اولین آیفون تاشو است.

هوآوی در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های تاشو است، اما سامسونگ با عرضه مدل‌های جدید خود در ماه آینده، به دنبال بازپس گیری عنوان خود است.

هوآوی همچنین قصد دارد اولین گوشی هوشمند سه تاشو جهان را در سه ماهه سوم عرضه کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا