خودرو

فراری خودرو برقی با صدا تولید میکند

فراری در مسیر راه اندازی اولین خودروی الکتریکی خود در سه ماهه آخر سال آینده است و برای آماده شدن برای آن در ماه ژوئن (خرداد) یک سایت تولید جدید در مارانلو ایتالیا افتتاح خواهد کرد که در آن موتورهای الکتریکی، بسته های باتری و اینورترهای برق تولید خواهد کرد. .

بندتو ویگنا، مدیرعامل این شرکت، به CNBC گفت که مردم نباید از این بترسند که اولین خودروی برقی این شرکت تجربه بی نظیر رانندگی با خودروی ICE را از دست بدهد. او اصرار داشت که EV آن بی صدا نخواهد بود.

هر فراری ما منحصر به فرد است. هنگامی که ما یک فراری می سازیم، به عملکرد، طراحی، ویژگی های رانندگی و پایداری نگاه می کنیم. اگر فناوری را بلد باشید، می‌دانید که می‌توانید کارهای زیادی را با خودروهای برقی انجام دهید. وقتی در مورد خودروهای لوکس مانند خودروهای خود صحبت می کنیم، در مورد احساساتی صحبت می کنیم که می توانیم به مشتری خود تحویل دهیم، بنابراین در مورد خودروهای کاربردی مانند سایر خودروهای برقی که در جاده می بینید صحبت نمی کنیم. ما هیچ شکی نداریم، صادقانه، که می توانیم یک تجربه منحصر به فرد را به مشتری خود ارائه دهیم، زیرا می توانیم فناوری را به روشی منحصر به فرد مهار کنیم. این کاری است که شرکت ما از ابتدا انجام داده است.فراری خودرو برقی با صدا تولید میکند

مهندسان فراری در حال کار بر روی امضای صوتی برای خودروهای برقی خود هستند که احساسات و رقبای مشهوری که توسط موتورهای احتراقی تولید می‌شوند را تحریک می‌کنند. این صدا بسیار شبیه صداهای اگزوز جعلی به نظر می رسد، اما ما همچنان بر خلاف عقل امیدواریم که فراری به نحوی موفق به ایجاد این امضاها بدون متوسل شدن به آن شود. البته فقط زمان مشخص خواهد کرد.

این شرکت پیش‌بینی می‌کند که حدود ۶۰ درصد از فروش آن تا سال ۲۰۲۶ شامل خودروهای کاملاً الکتریکی و هیبریدی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا