شبکه های اجتماعی

ویژگی های احتمالی iOS 18 در آی مسیج

انتظار می رود اپل در ۱۰ ژوئن(۲۱ خرداد) در WWDC از iOS 18 رونمایی کند. در حالی که اپل هنوز جزئیات رسمی را فاش نکرده است، شایعات و گمانه زنی ها در مورد ویژگی های جدید این نسخه از سیستم عامل محبوب موبایل اپل به گوش می رسد.

برخی از ویژگی های احتمالی iOS 18

جلوه های متنی در iMessage: این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از انیمیشن و افکت های بصری، کلمات را در پیام های خود متحرک کنند.

به روز رسانی مرکز کنترل: مرکز کنترل در iOS 18 ممکن است با رابط کاربری جدید و طرح بندی مرتب تر، پیمایش آسان تر و جستجوی بهبود یافته، بازطراحی شود.

تنظیمات جدید: رابط کاربری تنظیمات در iOS 18 ممکن است با ظاهری جدید و سازماندهی بهتر برای یافتن سریعتر تنظیمات مورد نظر شما به روز شود.

علاوه بر این، ممکن است شاهد موارد زیر باشیم:

بهبودهای Siri: دستیار صوتی Siri ممکن است با قابلیت های جدید و عملکرد بهتر ارتقا یابد.

برنامه های جدید یا به روز شده: اپل ممکن است برنامه های جدیدی را معرفی کند یا برنامه های موجود را با ویژگی ها و عملکردهای جدید به روز کند.

بهبودهای امنیتی و حریم خصوصی: اپل همیشه بر روی امنیت و حریم خصوصی تمرکز دارد، بنابراین انتظار می رود iOS 18 شامل ویژگی های جدیدی برای محافظت از اطلاعات شما باشد.

اینها فقط برخی از شایعات و گمانه زنی ها در مورد iOS 18 هستند. برای اطلاع از جزئیات رسمی، باید منتظر کنفرانس WWDC اپل در ۱۰ ژوئن باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا