ارز دیجیتال

اتریوم در آستانه جهش!

احتمال افزایش قیمت اتریوم در افق پیش رو قوت گرفته است. این موضوع را یکی از مدیران ارشد شرکت مدیریت دارایی دیجیتال CoinShares به نام جیمز باترفیل مطرح کرده است.

او که رئیس بخش تحقیقات این شرکت است، در مصاحبه‌ای اظهار داشت که تغییر سیاست فدرال رزرو و کاهش نرخ بهره می‌تواند خبر خوبی برای بیت کوین و اتریوم باشد.

باترفیل در ادامه به دو عامل کلیدی دیگر که می‌توانند قیمت اتریوم را به سمت بالا سوق دهند اشاره کرد:

احتمال راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) برای اتریوم در ماه ژوئیه: این اتفاق می‌تواند دسترسی سرمایه‌گذاران نهادی را به اتریوم تسهیل کند و تقاضا برای این ارز دیجیتال را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

محدودیت عرضه اتریوم: به دلیل استیک شدن (قرار دادن وثیقه) مقادیر زیادی از اتریوم توسط سرمایه‌گذاران، عرضه این ارز دیجیتال در حال کاهش است. این موضوع می‌تواند به افزایش قیمت آن در بلندمدت منجر شود.

در مجموع، به نظر می‌رسد که شرایط برای رشد قیمت اتریوم مهیا است. کاهش نرخ بهره، راه‌اندازی احتمالی ETFها و محدودیت عرضه، همگی می‌توانند محرک‌های قوی برای افزایش قیمت این ارز دیجیتال باشند.

البته، توجه به این نکته ضروری است که بازار ارزهای دیجیتال ذاتاً ناپایدار است و هیچ تضمینی برای افزایش قیمت اتریوم وجود ندارد. با این حال، عوامل ذکر شده در بالا نشان‌دهنده چشم‌انداز مثبتی برای این ارز دیجیتال در آینده نزدیک هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا