کتاب

خرید کتاب سکوت بره‌ها با بهترین قیمت

خرید کتاب سکوت بره‌ها با بهترین قیمت

سفر به اعماق تاریکی با “سکوت بره‌ها”: داستانی از جنایت، راز و وحشت

رمان “سکوت بره‌ها” اثر توماس هریس، شاهکاری در ژانر جنایی و روان‌شناختی است که خواننده را به سفری نفس‌گیر به اعماق تاریکی ذهن بشر می‌برد. در این داستان، ما با کلاریس استارلینگ، کارآموزی جوان در FBI، و دکتر هانیبال لکتر، روانپزشک آدمخوار نابغه، همراه می‌شویم.

استارلینگ که در حال گذراندن دوره آموزشی خود است، به طور غیرمنتظره‌ای برای کمک به حل یکی از هولناک‌ترین پرونده‌های جنایی تاریخ FBI فراخوانده می‌شود. قاتلی سریالی که به “بوفالو بیل” معروف است، دختران جوان را می‌رباید، می‌کشد و پوست آنها را می‌کند. برای ردیابی این قاتل بی‌رحم، استارلینگ باید از ذهن تاریک دکتر لکتر کمک بگیرد.

لکتر که به خاطر گرایش‌های آدمخوارانه‌اش به حبس ابد در تیمارستانی فوق امنیتی محکوم شده، رازی هولناک در مورد قاتل سریالی می‌داند. او در ازای دریافت اطلاعاتی از گذشته‌ی تاریک استارلینگ، با او همکاری می‌کند.

با پیشروی داستان، رابطه‌ای عجیب و پیچیده بین استارلینگ و لکتر شکل می‌گیرد. استارلینگ که از گذشته‌ی خود رنج می‌برد، در لکتر چهره‌ای پدرانه می‌بیند و لکتر نیز از هوش و شجاعت استارلینگ تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

“سکوت بره‌ها” پر از تعلیق، هیجان و لحظات نفس‌گیر است. هریس با ظرافت و مهارت، تار و پود داستان را به هم می‌بافد و خواننده را تا انتها مجذوب داستان نگه می‌دارد.

دو شخصیت منفی داستان، “بوفالو بیل” و دکتر لکتر، از درخشان‌ترین شخصیت‌های منفی در تاریخ ادبیات هستند. “بوفالو بیل” با بی‌رحمی و جنون خود، وحشت را در دل خواننده می‌اندازد و دکتر لکتر با هوش سرشار و گرایش‌های شیطانی‌اش، چهره‌ای مرموز و جذاب دارد.

“سکوت بره‌ها” رمانی است که تا مدت‌ها در ذهن خواننده باقی می‌ماند. این داستان، تصویری هولناک از تاریکی ذهن بشر ارائه می‌دهد و به کاوش در اعماق روان انسان می‌پردازد.

اگر به دنبال رمانی هیجان‌انگیز، پر از تعلیق و با شخصیت‌های به یاد ماندنی هستید، “سکوت بره‌ها” انتخابی عالی برای شما است.

نام کتاب: سکوت بره ها

نویسنده: توماس هریس

تعداد صفحه : ۴۹۶

سال انتشار شمسی : ۱۴۰۳

سال انتشار میلادی : ۱۹۸۸

نوع جلد : شومیز

سری چاپ : ۲۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا