کتاب

خرید کتاب ساحران باروت ۱ با بهترین قیمت

خرید کتاب ساحران باروت ۱ با بهترین قیمت

کتاب ساحران باروت ۱: پیمان خون اولین جلد از مجموعه ی فانتزی حماسی «ساحران باروت» اثر برایان مک لالن است. این کتاب خواننده را به دنیایی پر از جادو، نبرد، توطئه و شخصیت‌های به یاد ماندنی می‌برد. داستانی جذاب و گیرا که از همان ابتدا شما را مجذوب خود می‌کند و تا پايان کتاب با خود می‌برد.

شخصیت‌های پیچیده و پرداخته شده:

یکی از نقاط قوت این کتاب، شخصیت‌های پیچیده و کاملاً پرداخته شده ی آن است. خواننده به مرور زمان با شخصیت‌های داستان آشنا می‌شود و با آنها همذات پنداری می‌کند. شخصیت‌های اصلی داستان، هر کدام سرگذشت و انگیزه‌های خاص خود را دارند و همین موضوع باعث می‌شود تا داستان عمق و جذابیت بیشتری پیدا کند.

جهانی سرشار از جادو و شگفتی:

مک لالن در این کتاب، دنیایی سرشار از جادو و شگفتی را خلق کرده است. در این دنیا، جادوگران و ساحران نقش مهمی در زندگی مردم دارند و از قدرت‌های خود برای نبرد، شفا و انجام کارهای مختلف استفاده می‌کنند. خواننده در این کتاب با انواع و اقسام جادوها و موجودات جادویی آشنا می‌شود که هر کدام ویژگی‌ها و توانایی‌های خاص خود را دارند.

نبردی حماسی و سرنوشت ساز:

داستان کتاب “ساحران باروت ۱: پیمان خون” حول محور نبردی حماسی و سرنوشت ساز بین دو گروه از جادوگران به نام‌های “آدرو” و “کارون” می‌چرخد. این نبرد نه تنها سرنوشت این دو گروه، بلکه سرنوشت کل دنیا را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

آغاز سفری پرفراز و نشیب:

کتاب “ساحران باروت ۱: پیمان خون”  آغاز سفری پرفراز و نشیب برای شخصیت‌های داستان و خواننده است. در این کتاب، ما شاهد اتفاقات هیجان‌انگیز و غیرقابل پیش‌بینی خواهیم بود که خواننده را تا انتهای داستان مجذوب خود می‌کند.

نام کتاب: ساحران باروت ۱

نویسنده: برایان مک لالن

تعداد صفحه : ۵۹۲

سال انتشار شمسی : ۱۴۰۲

سال انتشار میلادی : ۲۰۱۳

نوع جلد : شومیز

سری چاپ : ۲

برنده جایزه دیوید گمل برای داستان فانتزی سال ۲۰۱۴

نامزد جایزه گودریدز سال ۲۰۱۳

برنده جایزه Reddit سال ۲۰۱۳

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا