ارز دیجیتال

بیت کوین دوباره افزایش یافت

بیت کوین افزایش یافت و برای اولین بار از نوامبر ۲۰۲۱ برای مدت کوتاهی به ۶۴۰۰۰ دلار رسید.بیت کوین افزایش قیمت خود را در روز چهارشنبه ادامه داد و برای اولین بار از نوامبر(آبان) ۲۰۲۱ به بالای ۶۳۰۰۰ دلار رسید.

قیمت این ارز دیجیتال آخرین بار نزدیک به ۶ درصد بالاتر بود و به ۶۰,۳۵۶٫۷۵ دلار رسید. پیش از این، قیمت آن برای مدت کوتاهی به ۶۴۰۰۰ دلار رسیده بود، قبل از اینکه کاهش یابد. این قیمت دقیقاً زیر بالاترین قیمت خود یعنی ۶۸۹۸۲٫۲۰ دلار است.

با آشکار شدن رکورد، بازار انگیزه بیشتری برای مشاهده مجدد آن سطح داشته است. بیت کوین تنها در این هفته، پس از توقف یک هفته ای رالی امسال، نزدیک به ۲۰ درصد افزایش یافته است. اکنون برای سال ۲۰۲۴ بیش از ۴۰ درصد افزایش یافته است.

آنتونی ترنچف، یکی از بنیانگذاران صرافی رمزارز Nexo، گفت که انتظار دارد با نزدیک شدن بیت کوین به ۶۹۰۰۰ دلار مقاومت کمی داشته باشد، اما شکستن قیمت ۶۰۰۰۰ دلار باید اشتهای سرمایه گذارانی را که در رالی امسال ایستاده اند، به ویژه سرمایه گذاران خرد، تحریک کند. به گفته JPMorgan، علاقه آنها به ارزهای دیجیتال در این ماه پس از توقفی در ژانویه دوباره افزایش یافته است.

سرمایه گذاران انتظار دارند بیت کوین رکورد جدیدی را در سال جاری پس از راه اندازی ETF ها به دست آورد که طبقه دارایی را برای سرمایه گذاران نهادی در دسترس تر کرد و با رویداد نصف شدن آینده شبکه، که از نظر تاریخی زمینه را برای یک رشد بزرگ در ماه های بعد فراهم کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا