ارز دیجیتال

بیت کوین روند صعودی خود را از سر گرفت

بیت کوین صعود خود را آغازکرد و برای اولین بار از دسامبر ۲۰۲۱ به ۵۴۰۰۰ دلار رسید.قیمت بیت کوین در روز دوشنبه به بالای سطح ۵۴۰۰۰ دلار رسید.این ارز دیجیتال پرچمدار، آخرین بار با ۵ درصد افزایش به ۵۴۴۶۰٫۰۰ دلار رسید.

رایان راسموسن، تحلیلگر ارز های دیجیتال میگوید: «امروز روز تسویه معاملات آتی بیت کوین است که به جهش قیمتی که ما شاهد آن هستیم کمک می کند. ما به پنجره‌ای نزدیک می‌شویم که معمولاً می‌بینیم معامله‌گران خود را در آستانه نصف شدن بیت کوین قرار می‌دهند، که در نیمه دوم آوریل (اسفند) اتفاق می‌افتد. من گمان می‌کنم این روزی است که مردم قبل از نصف شدن، شروع به حرکت در موقعیت‌های صعودی می‌کنند.

بیشتر بازار کریپتو از بیت کوین بهبود یافت. اتریوم بیش از ۲ درصد افزایش یافت و با ۳۱۷۳٫۸۷ دلار معامله شد. سولانا بیش از ۵٪ و ADA کاردانو اضافه شد و توکن حدود ۴ درصد پیشرفت کرد.

سهام مرتبط با رمزارز افزایش یافت. کوین بیس و میکرواستراتژی ۱۶ درصد افزایش داشت. پلتفرم های شورش و ماراتن دیجیتال بزرگترین ماینرهای بیت کوین به ترتیب ۱۵ و ۲۰ درصد افزایش یافتند.

اوون لاو، تحلیلگر Oppenheimer که به تحولات خاص مثبت در مقررات ارزهای دیجیتال و افزایش مشارکت خرده‌فروشی اشاره کرد، گفت: «بیت‌کوین در دو هفته گذشته در حدود ۵۲۰۰۰ دلار بوده و به دنبال فرصتی برای انتشار بوده است.

در یادداشت اخیر، نیکولاوس پانیگیرتزوگلو از JPMorgan اشاره کرد که پس از توقف در ژانویه(بهمن)، اشتهای خرده‌فروشی برای کریپتو در ماه فوریه (اسفند) افزایش یافت و محرک مهمی برای افزایش قیمت بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا