ارز دیجیتال

وضعیت قرمز بیت کوین و ۲۰ ارز دیجیتال دیگر

بیت کوین به زیر سطح حیاتی ۶۷۰۰۰ دلار سقوط کرد، بازار کریپتو در ۲۴ ساعت گذشته شاهد چرخش نزولی بود.۲۴ ساعت گذشته باعث کاهش قیمت اکثر ارزهای رمزنگاری شده است زیرا بازار ارزهای دیجیتال چیزی را که کارشناسان آن را یک چرخش نزولی می نامند، به همراه داشت.

بیت کوین در روز سه شنبه ۱۴ فروردین ۱٫۲۴ درصد را از دست داد. و ارزش دارایی به ۶۶۱۰۲ دلار کاهش یافت. تحلیلگران بازار ۶۷۰۰۰ دلار را نقطه قیمتی حیاتی برای BTC می‌دانستند، که انتظار می‌رفت فراتر از آن، دارایی به راحتی افزایش یابد، اما اکنون که بیت‌کوین به زیر این ارزش رسیده است، تحلیلگران نگرانند که بیت‌کوین ممکن است بیشتر به پایین‌تر سقوط کند.

در ۲۴ ساعت گذشته، بازار چرخشی نزولی داشت. بیت کوین در حال حاضر زیر ۲۰ EMA D معامله می شود که نشان دهنده احساسات نزولی است.

اتر در روز سه شنبه کاهش ۳٫۷۱ درصدی قیمت را منعکس کرد. ارزش معاملاتی فعلی آن روی علامت ۳۲۷۰ دلار است. در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش ETH 125 دلار کاهش یافته است.

۲۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار در حال حاضر در وضعیت قرمز قرار دارند. در نتیجه عملکرد بازار در ۲۴ ساعت گذشته، بازار کریپتو مجموع نقدینگی های بیش از ۴۹۰ میلیون دلار از جمله ۱۳۴٫۷۴ میلیون دلار BTC را مشاهده کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا