ارز دیجیتال

تاکتیک جدید ماینر های بیت کوین برای سود بیشتر

اکوسیستم بیت کوین در حال آماده شدن برای چهارمین رویداد نصف شدن خود است که قرار است در دو هفته آینده برگزار شود. در پس‌زمینه این پیشرفت چشمگیر در اکوسیستم، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین شروع به تخلیه انبوه دارایی‌های رمزنگاری خود کرده‌اند. عوامل متعددی پشت این BTC که بذر ولگردی را از جامعه ماینینگ به فروش می‌رساند، وجود دارد، از جمله قصد سرمایه‌گذاری بر افزایش قیمت بیت‌کوین، که در پس‌زمینه نصف شدن بیت‌کوین آینده انجام می‌شود.

فروش روزانه توکن‌های بیت‌کوین که توسط ماینرها از طریق پیشخوان (OTC) فروخته می‌شود به مرز ۱۶۰۰۰۰ رسیده است که بیشترین میزان از آگوست ۲۰۲۳ است. این داده‌ها توسط شرکت تحلیلی زنجیره‌ای CryptoQuant (کریپتو قوانت) فاش شده است.

در یک رشته از به‌روزرسانی‌های منتشر شده در X، این شرکت تحلیلی اعلام کرد که بیت‌کوین به‌زودی کاهش قابل‌توجهی در کارمزد تراکنش‌های خود ثبت خواهد کرد، که گمان می‌رود ماینرها را وادار می‌کند تا سود حاصل از جهش مداوم قیمت بیت‌کوین را افزایش دهند. میانگین کارمزد تراکنش های BTC، مبلغی که کاربران برای اعتبارسنجی تراکنش های خود در بلاک چین به استخراج کنندگان می پردازند ، تا ۸ آوریل (۲۰ فروردین) ۲٫۸۶۴ دلار است.

نصف شدن بیت کوین به طور خودکار پس از استخراج هر ۲۱۰۰۰۰ بلاک در بلاک چین بیت کوین آغاز می شود. پس از نصف کردن، پاداش بلاک بدست آمده توسط ماینرها به نصف کاهش می یابد و انگیزه آنها برای استخراج بلاک بیت کوین کاهش می یابد و سرعت اضافه شدن توکن های جدید نیز کاهش می یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا