ارز دیجیتال

بیت کوین هنوز سودآور است، حتی با ثبات قیمت ماهانه

برخلاف تصور برخی مبنی بر ضرر کردن سرمایه گذاران بیت کوین، اکثر آنها همچنان در سود هستند. این خبر را گلسنود، شرکت تحلیل داده های بلاک چین، در جدیدترین خبرنامه هفتگی خود به نام “The Week On-Chain” منتشر کرده است.

گلسنود با بررسی معیارهای درون زنجیره ای، استدلال می کند که ثبات قیمت فعلی بیت کوین نشان دهنده یک دوره تثبیت است و نه نابودی آن. این شرکت خاطرنشان می کند که علیرغم عدم نوسان قیمتی قابل توجه، بیت کوین همچنان یک سرمایه گذاری سودآور باقی مانده است.

داده های گلسنود نشان می دهد که بیش از ۸۷ درصد از کل بیت کوین های در گردش در حال حاضر در محدوده سود برای دارندگان خود قرار دارند. به عبارت دیگر، اکثر افرادی که بیت کوین خریداری کرده اند، هنوز سود بیشتری نسبت به قیمتی که برای آن پرداخت کرده اند، دارند.

این موضوع نشان می دهد که با وجود نگرانی های اخیر در مورد بازار ارزهای دیجیتال، تقاضا برای بیت کوین همچنان قوی باقی مانده است.

در حالی که قیمت بیت کوین ممکن است در حال حاضر در یک محدوده ثابت معامله شود، گلسنود معتقد است که این امر لزوماً چیز بدی نیست. این شرکت خاطرنشان می کند که دوره های تثبیت برای بازارهای مالی سالم هستند و می توانند به عنوان فرصتی برای ورود سرمایه گذاران جدید عمل کنند.

در مجموع، خبرنامه گلسنود نشان می دهد که دیدگاه مثبتی نسبت به آینده بیت کوین دارد. این شرکت معتقد است که علیرغم نوسانات قیمتی کوتاه مدت، بیت کوین در مسیر تبدیل شدن به یک دارایی ذخیره ارزش جهانی قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا