تکنولوژیموبایل
موضوعات داغ

هوش مصنوعی در گوشی موبایل آیفون ۱۶

هوش مصنوعی مولد در گوشی موبایل آیفون ۱۶ به زودی بعد از تولید در بازار عرضه میشود.سامسونگ و گوگل ویژگی‌های هوش مصنوعی را بخش بزرگی از آخرین اعلامیه‌های گوشی‌های هوشمند خود را ساخته‌اند و اکنون زمان آن فرا رسیده است که اپل از این رقابت‌ها عبور کند.

تیم کوک پس از گزارش مالی شرکت گفت که در مورد هوش مصنوعی مولد «آخر امسال» صحبت خواهد کرد.فرض معقول این است که ویژگی‌ها در WWDC در تابستان معرفی می‌شوند، قبل از اینکه در سپتامبر در خط تولید آیفون ۱۶ وارد شوند.

از نظر هوش مصنوعی مولد، که، حدس می‌زنم، تمرکز شما باشد، همانطور که قبلاً به آن اشاره کردم، کارهای زیادی در داخل در حال انجام است.اما واقعیت این بوده است که کار را انجام دهیم و سپس در مورد آن صحبت کنیم .

هوش مصنوعی در ایفون 16

بنابراین، ما قصد داریم آن را به این خاطر حفظ کنیم. اما ما چیزهایی داریم که در مورد آنها فوق العاده هیجان زده هستیم و در اواخر امسال درباره آنها صحبت خواهیم کرد.

کد موجود در iOS 17.4 نشان می‌دهد که Siri ممکن است از هوش مصنوعی برای خلاصه‌سازی، پاسخ‌های هوشمند در پیام‌ها و هوش مصنوعی در برنامه‌هایی مانند Apple Music، Pages و Keynote استفاده کند. ظاهراً این شرکت بر روی یک مدل هوش مصنوعی تنظیم نشده است – در حال حاضر برخی از آنها را روی دستگاه و برخی دیگر را که به اتصال به اینترنت متکی هستند آزمایش می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا