تکنولوژیدسته‌بندی نشدههوش مصنوعی

معرفی چت ربات هوش مصنوعی برای دو نرم افزار دیگر

مایکرو سافت روز پنجشنبه(۱۰ اسفند)اعلام کرد که یک ربات چت Copilot را منتشر می کند که می تواند وظایف کلیدی را برای افرادی که در امور مالی کار می کنند انجام دهد. شرکت نرم افزار ابتدا این ابزار را در پیش نمایش عمومی ارائه می دهد. جزئیات قیمت در ادامه خواهد آمد.

بسیاری از ارائه دهندگان نرم افزار تجاری، از جمله HubSpot، تلاش کرده اند تا محصولات موجود را با هوش مصنوعی مولد سوپرشارژ کنند، به این امید که مشتریان را کارآمدتر کنند. این شور پس از آن شروع شد که استارت‌آپ OpenAI در سال ۲۰۲۲ چت ربات ChatGPT را راه‌اندازی کرد، که می‌تواند متنی با صدای طبیعی یا محتوای دیگر را با چند کلمه از ورودی انسان بیرون بیاورد.

مایکروسافت قبلاً یک Copilot برای کاربردهای صنعتی همه منظوره در برنامه‌های آفیس دارد و Copilot‌هایی را منتشر کرده است که برای کارکنان فروش و خدمات مشتری طراحی شده‌اند.

Copilot برای امور مالی در ابتدا تجزیه و تحلیل واریانس را اجرا می کند، داده ها را در Excel تطبیق می دهد و روند جمع آوری در Outlook را سرعت می بخشد. این نرم افزار می تواند از اطلاعات ذخیره شده در SAP استفاده کند.

کوری هرنسیریک، مدیر امور مالی مدرن در دفتر مدیر مالی مایکروسافت، گفت: مقایسه داده‌های گرفته ‌شده از سیستم‌های مختلف «کاری است که هر تیم مالی روی کره زمین انجام می‌دهد». او گفت که چند هزار نفر در یک تیم برنامه‌ریزی و تحلیل مالی، هر هفته یک یا دو ساعت را صرف انجام تطبیق می‌کنند، و با Copilot جدید، این کار بیش از ۱۰ یا ۲۰ دقیقه در هفته طول می‌کشد.

ایده این است که به این کارمندان کمک شود ساعات کمتری را برای کارهای خسته کننده صرف کنند و زمانی را برای کارهای جذاب تر فراهم کنند که می تواند کمک بیشتری به شرکت کند.

با این حال، اگر بسیاری از متخصصان مالی در یک شرکت خاص از این اتوماسیون‌ها استفاده کنند، ممکن است شرکت ها بتوانند حساب های مالی  خود را سریع‌تر ببندد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا