تکنولوژیهوش مصنوعی

هوش مصنوعی در خدمت کاربران مرورگر اج!

مرورگر اج مایکروسافت که مملو از قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی است، به زودی از قابلیتی جدید بهره می‌برد که با استفاده از هوش مصنوعی، سایت‌هایی را به کاربران پیشنهاد می‌دهد.

این قابلیت که در حال حاضر در نسخه قناری Edge در حال توسعه است، از طریق شناسایی عادات مرور و علایق کاربر، سایت‌هایی را که ممکن است برای وی مفید یا جذاب باشند، پیشنهاد می‌کند.

نکاتی در مورد این قابلیت جدید:

با وجود اینکه جزئیات دقیقی از نحوه عملکرد این قابلیت ارائه نشده است، به نظر می‌رسد که هوش مصنوعی Edge از عواملی مانند سابقه بازدیدها، جستجوها و علایق کاربر برای ارائه پیشنهادات خود استفاده می‌کند.

علاوه بر این، احتمال دارد که این قابلیت از سیگنال‌های دیگری مانند محبوبیت سایت‌ها و نظرات کاربران نیز بهره ببرد.

هنوز در حال توسعه: این قابلیت در حال حاضر در نسخه قناری Edge در حال توسعه است و مشخص نیست که چه زمانی به طور عمومی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

نحوه عملکرد: جزئیات دقیقی از نحوه عملکرد این قابلیت ارائه نشده است، اما به نظر می‌رسد که از هوش مصنوعی برای شناسایی عادات مرور و علایق کاربر برای ارائه پیشنهادات استفاده می‌کند.

مزایا: این قابلیت می‌تواند به کاربران در یافتن سایت‌های جدید و مرتبط با علایقشان کمک کند.

معایب: برخی از کاربران ممکن است نگران حریم خصوصی خود در هنگام استفاده از این قابلیت باشند.

تنظیمات: در حال حاضر هیچ تنظیماتی برای شخصی‌سازی پیشنهادات هوش مصنوعی در Edge وجود ندارد.

هوش مصنوعی در خدمت کاربران مرورگر اج!
انتظار برای یافتن سایت‌های جدید به پایان رسید! هوش مصنوعی اج به کمک شما می‌آید!

افزایش سرعت مرورگر اج:

علاوه بر این قابلیت جدید، به تازگی گزارشی مبنی بر افزایش سرعت مرورگر اج منتشر شده است. طبق این خبر، کاربران می‌توانند به لطف معماری WebUI 2.0 که توسط مایکروسافت پیاده‌سازی می‌شود، شاهد افزایش ۷۶ درصدی سرعت مرورگر باشند.

جمع‌بندی:

قابلیت جدید پیشنهاد سایت‌ها با هوش مصنوعی در مرورگر اج مایکروسافت، پتانسیل کمک به کاربران در یافتن سایت‌های جدید و مرتبط با علایقشان را دارد. با این حال، جزئیات دقیقی از نحوه عملکرد این قابلیت ارائه نشده است و باید منتظر ماند و دید که آیا مایکروسافت این قابلیت را در آینده با آپدیت بهبود می‌دهد یا صرفاً یک ویژگی نمایشی خواهد بود.

همچنین، افزایش سرعت مرورگر اج خبر خوشی برای کاربران است که می‌تواند تجربه مرور وب را برای آنها لذت‌بخش‌تر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا