موبایل

اپل ساخت گوشی آیفون تاشو را عقب انداخت

یک تبلت ۷-۸ اینچی از خانواده iPad و بعداً یک گجت حتی بزرگتر ۲۰٫۲۵ اینچی که احتمالاً با نام مک به فروش می رسد. کوچکتر از این دو در سال ۲۰۲۶/۲۰۲۷ انتظار می رود، در حالی که تاشوی بزرگتر ممکن است راه اندازی سال ۲۰۲۸ را هدف قرار دهد.

و البته یک آیفون تاشو نیز در دست ساخت است. ممکن است آن‌طور که قبلاً برنامه‌ریزی شده بود عرضه نشود، اما همچنان ممکن است دو مدل دیگر را در بازار شکست دهد.

طبق گزارش ها، اپل ابتدا اواخر سال ۲۰۲۶ را به عنوان چارچوب زمانی برای عرضه آیفون تاشو انتخاب کرده بود. اکنون نشریه کره ای آلفا بیزینس به نقل از یک خودی می پردازد که ادعا می کند پرتاب به اوایل سال ۲۰۲۷ به تعویق افتاده است. این به کوپرتینویی اجازه می دهد تا “آمادگی کامل در مورد همه موارد، از جمله عرضه و تقاضای صفحه نمایش تاشو” را انجام دهد.

با این حال، چارچوب زمانی برای بررسی و انتخاب تامین کنندگان قطعات ثابت باقی می ماند. طبق گزارش‌ها، اپل از نمایشگرهای سامسونگ و LG Display برای ارائه نمونه اولیه نمایشگر استفاده کرده است.

هیچ‌کدام از این شرکت‌ها نمایشگری کاملاً شبیه به این تولید نکرده‌اند – اپل راه‌حلی را برای کاهش چین و چروک‌هایی که نمایشگر به نصف تا می‌شود، ثبت کرده است. این کار با حک کردن یک شیار در شیشه فوق نازک و پوشاندن آن با پلیمرهای انعطاف پذیر انجام می شود. این به پنل صفحه نمایش اجازه می دهد تا راحت تر خم شود و چین کمتری قابل مشاهده باشد.

به هر حال، به نظر می رسد که اپل قصد دارد یک آیفون تاشو در کنار نسل آیفون ۱۸ عرضه کند. با تأخیر، ممکن است راه اندازی خاص خود را داشته باشد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا